Bursa "Potok"

Start

Bardzo dużo młodzieży nie mając zbyt dużo pieniędzy na rozrywkę decyduje się  na wypad pod namioty w góry. Jest to doskonały pomysł pod warunkiem, że dostępne są tam odpowiednio strzeżone i wyposażone pola namiotowe. Bardzo dobrym miejscem na taki wypad są Karkonosze Corocznie mnóstwo młodzieży decyduje się właśnie na to miejsce, aby wypocząć i nieco odreagować od szkoły. War
więcej na temat: Pola namiotowe w Karkonoszach

Obiekt nasz jest malowniczo położony u podnóża góry i ruin średniowiecznego zamku Chojnik, na pograniczu Karkonoskiego Parku Narodowego.
Jest to idealne miejsce dla osob ceniacych sobie aktywny wypoczynek i kontakt z górska przyrodą. Bliskość górskich kurortów jak Szklarska Poręba (10 km) czy Karpacz (15 km) a także granicy z Czechami (20 km) czy naszymi zachodnimi sąsiadami (60 km) czyni z naszego obiektu świetny punkt wypadowy na dluższe i krótsze wycieczki.
Dysponujemy 1, 2, 3, 4 i wieloosobowymi pokojami z podlączeniem do internetu, w pełni wyposażoną kuchnią, jadalnią i dwiema przestronnymi świetlicami, dla wiekszych grup organizujemy wyżywienie, zapewniamy przewodnika, transport i inne atrakcje.
Mile widziani będą turyści ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Posiadamy własny parking strzeżony. - Uzdrowisko Cieplice Zdrój (3 km)
- Szklarska Poręba (10 km)
- Karpacz (15 km)
- Świeradów Zdrój (40 km)
- Zapora wodna w Pilchowicach (15 km)
- Zamek Czocha (40 km)
- Zamek w Bolkowie (35 km)
- Sztolnie w Kowarach (15 km)
oraz wiele innych ciekawych i czasami tajemniczych miejsc

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Bursa Potok
Pola namiotowe w Karkonoszach